Men's Cd Icon Hoodie Khaki Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Metal tip from right drawstring missing. |
| SKU | 342987 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Cd Icon Hoodie Khaki Size S—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Metal tip from right drawstring missing. |
| SKU | 342987 |























