Men's Cd Icon Logo Hoodie Green Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 312696 |
$210.79
Men's Cd Icon Logo Hoodie Green Size XS—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 312696 |























