Men's Cd Icon Polo Shirt White Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 351597 |
$224.39
Men's Cd Icon Polo Shirt White Size S—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 351597 |























