Men's Cd Icon Sweatshirt Charcoal Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 349338 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Men's Cd Icon Sweatshirt Charcoal Size XL—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 349338 |























