Men's Cd Icon Sweatshirt Purple Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 325977 |
$78.54
Original: $224.39
-65%Men's Cd Icon Sweatshirt Purple Size XL—
$224.39
$78.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 325977 |























