Men's Cd Icon T-Shirt Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 346193 |
$271.99
Men's Cd Icon T-Shirt Black Size S—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 346193 |























