Men's Cd Icon T-Shirt Black Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 338505 |
$326.38
Men's Cd Icon T-Shirt Black Size XL—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 338505 |























