Men's Cd Icon T-Shirt Green Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363639 |
$237.99
Men's Cd Icon T-Shirt Green Size M—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 363639 |























