Men's Cd Icon T-Shirt Khaki Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light mark on the front. |
| SKU | 363536 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Men's Cd Icon T-Shirt Khaki Size S—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light mark on the front. |
| SKU | 363536 |























