Men's Cd Icon T-Shirt White Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368115 |
$299.19
Men's Cd Icon T-Shirt White Size XL—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368115 |























