









Men's Cd Jacket Khaki Size IT 52 / XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 361749 |
$346.78
Men's Cd Jacket Khaki Size IT 52 / XL—
$346.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 361749 |























