








Men's Cd T-Shirt White Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364708 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Cd T-Shirt White Size XL—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364708 |























