









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Tiny holes on left sleeve cuff - as pictured. |
| SKU | 326245 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size XS—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Tiny holes on left sleeve cuff - as pictured. |
| SKU | 326245 |





















