









Women's Trillium Down Jacket Grey Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328664 |
$326.38
Women's Trillium Down Jacket Grey Size XS—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328664 |





















