








Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 326855 |
$319.58
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 326855 |





















