







Men's Macmillan Down Jacket Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 73.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 326076 |
$849.96
Men's Macmillan Down Jacket Blue Size L—
$849.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 73.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 326076 |





















