







Women's Montbello Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321962 |
$78.54
Original: $224.39
-65%Women's Montbello Down Jacket Black Size XS—
$224.39
$78.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321962 |





















