








Women's Cypress Down Jacket Silver Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Silver |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 327904 |
$251.59
Women's Cypress Down Jacket Silver Size XS—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Silver |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 327904 |





















