







Men's City Dragon Trucker Jacket Multi-Coloured Size M
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Denim |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 356967 |
$387.58
Men's City Dragon Trucker Jacket Multi-Coloured Size M—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Denim |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 356967 |























