










Men's Couture 1947 Embroidered Jacket Beige Size IT 52 / XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 355635 |
$207.05
Original: $591.57
-65%Men's Couture 1947 Embroidered Jacket Beige Size IT 52 / XL—
$591.57
$207.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 355635 |























