













Men's Denim Tears Bomber Jacket Beige Size IT 50 / L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Few light marks to the knit, please see last images. |
| SKU | 338458 |
$178.49
Original: $509.97
-65%Men's Denim Tears Bomber Jacket Beige Size IT 50 / L—
$509.97
$178.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Few light marks to the knit, please see last images. |
| SKU | 338458 |























