








Men's Denim Tears Silk Twill Short Sleeve Shirt Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | IT 39 |
| SKU | 355641 |
$503.18
Men's Denim Tears Silk Twill Short Sleeve Shirt Navy Size M—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | IT 39 |
| SKU | 355641 |























