





Men's Diamond Canvas Logo Wallet Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 332464 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Diamond Canvas Logo Wallet Black—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 332464 |























