








Men's Distressed Jeans Black Size Waist 30"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 315528 |
$142.79
Men's Distressed Jeans Black Size Waist 30"—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 315528 |























