











Men's Distressed Jeans Blue Size Waist 36"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 36" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 341205 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Distressed Jeans Blue Size Waist 36"—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 36" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 341205 |























