








Men's Distressed Mx1 Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 354761 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Distressed Mx1 Jeans Blue Size Waist 32"—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 354761 |























