







Men's Embroidered Bee Jumper Black Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 341268 |
$101.99
Men's Embroidered Bee Jumper Black Size XL—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 341268 |























