











Men's Embroidered Bee T-Shirt White Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks, please see last images. |
| SKU | 362875 |
$129.19
Men's Embroidered Bee T-Shirt White Size M—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks, please see last images. |
| SKU | 362875 |























