










Men's Embroidered Logo Hoodie Beige Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366847 |
$611.97
Men's Embroidered Logo Hoodie Beige Size XS—
$611.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366847 |























