








Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 345141 |
$339.98
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size S—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 345141 |























