








Men's Embroidered Logo Windbreaker Grey Size IT 50 / L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 349927 |
$605.17
Men's Embroidered Logo Windbreaker Grey Size IT 50 / L—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 349927 |























