






Men's Ff Monogram Hoodie Black Size IT 56 / UK XXXL
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 56 / UK XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 326627 |
$210.79
Men's Ff Monogram Hoodie Black Size IT 56 / UK XXXL—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 56 / UK XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 326627 |





















