












Women's Scalloped Studded Small Kan-I Bag Nude
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 331883 |
$584.77
Women's Scalloped Studded Small Kan-I Bag Nude—
$584.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Nude |
| Height | 14cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 331883 |





















