








Men's Ff Zucca Sweatshirt Black Size L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Minor fading to print as pictured. |
| SKU | 326423 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Ff Zucca Sweatshirt Black Size L—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Minor fading to print as pictured. |
| SKU | 326423 |





















