







Men's Ff Monogram Sweatshirt Multi-Coloured Size L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 329769 |
$278.79
Men's Ff Monogram Sweatshirt Multi-Coloured Size L—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 329769 |





















