








Men's Roma Ribbed Trim T-Shirt Black Size M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72.5cm |
| Should To Shoulder | 49.5cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 326589 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Roma Ribbed Trim T-Shirt Black Size M—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72.5cm |
| Should To Shoulder | 49.5cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 326589 |





















