






Men's Logo Print T-Shirt White Size M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323042 |
$156.39
Men's Logo Print T-Shirt White Size M—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323042 |





















