







Men's Gradient Tape Shorts Blue Size Waist 34"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | Waist 34" |
| Material | Silk |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 16cm |
| SKU | 353208 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Gradient Tape Shorts Blue Size Waist 34"—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | Waist 34" |
| Material | Silk |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 16cm |
| SKU | 353208 |























