Men's Icon Logo Hoodie Blue Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360163 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Men's Icon Logo Hoodie Blue Size XS—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360163 |























