Men's Icons T-Shirt Blue Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 320602 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Icons T-Shirt Blue Size L—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 320602 |























