











Men's Intrecciato Messenger Bag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364281 |
$339.98
Men's Intrecciato Messenger Bag Black—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364281 |























