











Men's Kenny Scharf Playing Cards Hoodie Black Size XXS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 357847 |
$387.58
Men's Kenny Scharf Playing Cards Hoodie Black Size XXS—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 357847 |























