








Men's Logo Cargos Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 75cm |
| Comments | Tag size 44 |
| SKU | 361265 |
$271.99
Men's Logo Cargos Black Size XS—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 75cm |
| Comments | Tag size 44 |
| SKU | 361265 |























