








Men's Logo Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 91cm |
| SKU | 340659 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Logo Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 91cm |
| SKU | 340659 |























