







Men's Logo Patch Shorts White Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 361653 |
$271.99
Men's Logo Patch Shorts White Size XL—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 25cm |
| SKU | 361653 |























