








Men's Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 360931 |
$265.19
Men's Logo Print T-Shirt Black Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 360931 |























