













Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Black Size Waist 38"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 38" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 361740 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Black Size Waist 38"—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 38" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 361740 |























