








Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 33"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 81cm |
| SKU | 355455 |
$326.38
Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 33"—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 81cm |
| SKU | 355455 |























