








Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 33"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 361250 |
$387.58
Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 33"—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 361250 |























