








Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 34"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 363132 |
$339.98
Men's Mx1 Distressed Bandana Jeans Blue Size Waist 34"—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 86cm |
| SKU | 363132 |























